Commercieel team

Een jonge, dynamische verkoopsploeg commercialiseert het volledige gamma aardappelproducten over meer dan 100 landen wereldwijd. Mydibel bedient bedrijven uit verscheidene klantensegmenten: Food Service, Food Retail en Food Industry. We streven dus naar zowel een geografische als sectoriële spreiding van ons cliënteel.

Mydibel produceert volledig in eigen beheer een heel breed gamma kwaliteitsaardappelproducten, hetzij onder Mydibel merk, hetzij onder de eigen merken van onze klanten. Vernieuwing, klantgerichtheid, luisterbereidheid, snelheid, flexibiliteit en permanente investeringen zijn onze drijfveer.

Het verkoopteam Europa                            Het verkoopteam Export

Sales

Hendrik Van Houcke
Hendrik Van Houcke
Hendrik Van Houcke

Commercial Director

Hendrik.Van.Houcke@mydibel.be

Wouter Trybou
Wouter Trybou
Wouter Trybou

Commercial Director

Wouter.Trybou@mydibel.be

Philip Scheirlynck
Philip Scheirlynck
Philip Scheirlynck

Sales Western Europe / Eastern Europe / Chilled Products

Philip.scheirlynck@mydibel.be

mydibel_walkiriazegarra1
mydibel_walkiriazegarra2
Walkiria Zegarra

Sales Americas

Walkiria.Zegarra@mydibel.be

Noël Vergeynst
Noël Vergeynst
Noël Vergeynst

Sales Dehydrated Products

noel.vergeynst@gramybel.com

Laura Morel Mydibel
Laura Morel Mydibel
Laura Morel

Sales Africa / Asia

Laura.Morel@mydibel.be

Delphine George Mydibel
Delphine George Mydibel
Delphine George

Sales Manager Europe

delphine.george@mydibel.be

Mydibel_VictorVermeulen1
Mydibel_VictorVermeulen2
Victor Vermeulen

Sales Middle East / Africa

Victor.Vermeulen@mydibel.be

Odile Genovese
Odile Genovese
Odile Genovese

Head of Customer Service & Demand Planning

Odile.Genovese@mydibel.be

Astrid Thomaere Mydibel
Astrid Thomaere Mydibel
Astrid Thomaere

Marketing Officer

Astrid.Thomaere@mydibel.be